Biz Peruk Market İç ve Dış Ticaret San. Ltd. Şti. olarak Saç, Peruk ve Saç Aksesuarları dünyasında farklılığı ve yeniliği sembolle yen genç ve dinamik bir ekibiz. Fiyat ve kalite bakımından etkileyici olmasının yanında görsel olarak güçlü, aynı zamanda işlevsel ürünleri bulup sizlere sunmak bizim işimiz. 

Benzer firmalara göre farklı çizgimiz, kaliteli hizmet ve anlayış ile dikkatleri çeken şirketimizi 2009 yılında açmamıza rağmen, biz aslında hep Saç, Peruk ve Saç Aksesuarları dünyasın daydık. Kısa sürede Projelerimizde yakaladığımız başarılar bizleri sizlere ulaştırdı ve her geçen gün daha çok insana ulaşıyoruz. 

Saç, Peruk ve Saç Aksesuarlarından yanı sıra İmalat, İthalat, Yeni ürün araştırmaları, Kişiye Özel Marka Oluşturma, Firmaya Özel Ürün Üretme v.b. konularda da kaliteli , farklı, sizi hedeflerinize ulaştıracak çözümleri sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. 

Farklılığımızın farkında olan sizlerin değerlerini benimseyerek onları en güzel şekilde sunmak için ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri deneyimli ve işlerinde uzman ekibimizle sizlere sunuyoruz.