Görünüm :
-36%
Hızlı Görünüm

Profesyonel Saç Açma Fırçası - Neon Yeşil

(0)
44,90TL 70,00TL

 Profesyonel Saç Açma Fırçası - Neon YeşilNormal ve fiber sentetik saçlar rahatlıkla taranabilir.Özel sapı sayesinde güçlü bir tutuş sağlar.Karışan ve düğümlenen saçları uçlardan diplere doğru hafifçe tarayarak açabilirsiniz.Uç kısmı yumuşak yapıdadır,saç derisine zarar vermez..

-46%
Hızlı Görünüm

Kaynak Saç Açma Fırçası - Doğal Ahşap

(0)
59,90TL 110,00TL

Kaynak Saç Açma Fırçası - Doğal AhşapÖzel olarak mikro kaynak, keratin kaynak ve boncuk kaynak yapılmış saçların taranması için üretilmiştir.Düzenli kullanıldığında kaynak saçlarınızı daha uzun kullanmanıza katkı sağlar ve saçlarınızın karışıp dolanmasını engeller.Ürün Videosu :Çok Yakında.....

-46%
Hızlı Görünüm

Kaynak Saç Açma Fırçası - Doğal Ahşap Maun

(0)
59,90TL 110,00TL

Kaynak Saç Açma Fırçası - Doğal Ahşap MaunÖzel olarak mikro kaynak, keratin kaynak ve boncuk kaynak yapılmış saçların taranması için üretilmiştir.Düzenli kullanıldığında kaynak saçlarınızı daha uzun kullanmanıza katkı sağlar ve saçlarınızın karışıp dolanmasını engeller.Ürün Videosu :Çok Yakında.....

-44%
Hızlı Görünüm

Profesyonel Saç Açma Fırçası - Neon Pembe

(0)
44,90TL 80,00TL

Profesyonel Saç Açma Fırçası - Neon PembeNormal ve fiber sentetik saçlar rahatlıkla taranabilir.Özel tahta sapı sayesinde güçlü bir tutuş sağlar.Karışan ve düğümlenen saçları uçlardan diplere doğru hafifçe tarayarak açabilirsiniz.Uç kısmı yumuşak yapıdadır,saç derisine zarar vermez..

-45%
Hızlı Görünüm

Profesyonel Saç Açma Fırçası -Topuzsuz - Kahverengi

(0)
60,00TL 110,00TL

Profesyonel Saç Açma Fırçası - KahverengiNormal ve fiber sentetik saçlar rahatlıkla taranabilir.Özel tahta sapı sayesinde güçlü bir tutuş sağlar.Karışan ve düğümlenen saçları uçlardan diplere doğru hafifçe tarayarak açabilirsiniz.Uç kısmı topuzsuz ve  yumuşak yapıdadır,saç derisine zarar vermez..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)